.

.

BETHYNAS Бебе Девојки Цвет Кластер Headband Мека Чипка Ткаенина Цвет Раководител Носат за Свадба Партија Симпатична Флорални Коса Бенд за Години Цвет Девојки (Шампањ)

BETHYNAS Бебе Девојки Цвет Кластер Headband Мека Чипка Ткаенина Цвет Раководител Носат за Свадба Партија Симпатична

DEN 213.12

Од стока
Во продавницата

Пакетот Вклучува : Супер меки и симпатична флорални коса бенд (1 buc).Материјал : Нежен цвет headwear, направен од висок квалитет на алуминиум, мека крпа и чипка, не-токсични, противалергиски, безбедно и удобно на вашето бебе да се носат.Дијаметар на Headband : 18 cm (7.09 во headband карактеристики добра еластичност, кој обезбедува повеќе удобно носење за вашето бебе.Флексибилни големина го прави идеален за повеќето бебе девојки години.Дијаметар на Цвет Шарм : 7 см (2.76 во).Дизајн : Романтични цвеќе кластер коса бенд, уникатна и прекрасна, ќе облагородување на вашето бебе девојката, ја направам стане една убава принцеза.Прилики : Исклучителен и уникатен цвеќиња додаток за бебе девојки, погоден за свадба, тематските партија, банкет, топка, birthday (роденден), фестивали и секојдневниот живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне