.

.

5 Бутик Прстен Коса Поклон Смешни Девојка Дизајни

5 Бутик Прстен Коса Поклон Смешни Девојка Дизајни

DEN 191.76

Од стока
Во продавницата

5" бутик прстен коса поклон.Направена на 1 3/4" единствен фронт алигатор клип.Рачно изработени.На располагање во многу бои. 5" Бутик прстен коса поклон.Лакот е направена на 1 3/4" единствен фронт алигатор клип.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне