.

.

Tamarusan Haircomb Cheetah Тигар Мачка Свежа Вода Бисер Коса Декоративни Кимоно

Tamarusan Haircomb Cheetah Тигар Мачка Свежа Вода Бисер Коса Декоративни Кимоно

DEN 4056.00

Од стока
Во продавницата

Главни делови : епоксидна смола, метал : 24k злато позлата бакар и месинг, слатководни бисер, должина 6cm, ширина 3.8 cm.Рачно изработени.Направен во Јапонија.Бидејќи тоа е сече на случаен дел од сликата, тоа ќе биде сенка различни точка по точка.Вистинските слики може да се разликува малку од фотографијата е прикажано.Бисер на камени делови се направени со акрилна смола.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне