.

.

Косата Стапчиња со Tassel, Гроздобер Кинески Стакло Стаклен Цвет Коса Chopstick, Класичен Етничка Стил на Косата Вилушка за Жените Косата Додаток

Косата Стапчиња со Tassel, Гроздобер Кинески Стакло Стаклен Цвет Коса Chopstick, Класичен Етничка Стил на Косата

DEN 287.76

Од стока
Во продавницата

Стил на дизајн : Кој adpot класичен кинески елементи, како што се стаклен цвет, и така натаму, едноставен и елегантен.Премиум Материјалот : На косата стапчиња се направени од стакло и стаклен, цврсти и издржливи, нема да се деформира или исчезнат лесно.Основната Функција : косата стапови може да се одржи вашата коса цврсто кога ќе го користи во вистинскиот начин, и тие може исто така да биде уникатна декорација за вашата коса бухти.Се применува Прилики : на класичен кинески коса стапчиња за јадење погоден за секојдневна употреба или уметничка фотографија, партија, фестивал, на церемонијата и така натаму.Повеќе намени : hairpin исто така се користи како ознака за web страница, или можете да DIY прилагодите страна yourself.Net Тежина : 100g Material : Стакло,Glazed Gender : Девојки,Women Package вклучува : 1pcs на Косата Stick Size : За 18cm долго.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне