.

.

Flex Сунѓерести Портокал Род Ролки Пресврт-flex Про Кадрици Коса со Ролери Медиум - 5PC

Flex Сунѓерести Портокал Род Ролки Пресврт-flex Про Кадрици Коса со Ролери Медиум - 5PC

DEN 93.84

Од стока
Во продавницата

5 Парче / по ред ( рефус пакет професионален ).Секој медиум flex ролери прибл.големина : 5/8" Дијаметар x 8-1/4" Должина ( 0.63" D x 8.27"L ).Без игли или клипови потребни.Портокалова боја.Материјал : пластични сунѓерот форма.Еластична, мека и лесна, едноставно се наведнувам, пресврт, се тркалаат, лесно да се создаде убава, жив кадрици без топлина штета.Flex Сунѓерести Портокал Род Ролки Пресврт-flex Про Кадрици Коса со Ролери Медиум - 5 PC.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне