.

.

Пена Држат Само Зафат Држи Коса Curler Ролки Мека Да Спијат На – 6 PC

Пена Држат Само Зафат Држи Коса Curler Ролки Мека Да Спијат На – 6 PC

DEN 94.80

Од стока
Во продавницата

6pc по ред.Прибл.секој ролери големина : 1.7"D x 2.5"Л Жолта боја, пластика, најлон материјал.Се држат и пена сунѓерот го прави удобно да спијат на.Само зафат поставени заби им помогне на косата да се исуши и да се постави брзо.Не pin треба, одлична за краток или среден долга коса.Пена Држат Само Зафат Држи Коса Curler Ролки Мека Да Спијат На – 6 КОМПЈУТЕР.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне