.

.

Пена за Коса Curlers 12 Пакет,Layhou Спиење Коса Ролки DIY Модна Брановидна Коса

Пена за Коса Curlers 12 Пакет,Layhou Спиење Коса Ролки DIY Модна Брановидна Коса

DEN 167.76

Од стока
Во продавницата

Удобно Виткање Искуство : Ова curler е составен од гума бендови, прецизни куки и сунѓери.Тоа е мека и еластична, не му наштети на косата, и не ќе се чувствуваат непријатно кога се користи пред да одите на спиење.Фасцинантен Ефект : двете w-ет и се исуши, можете да ја користите коса curlers кога вашата коса е полу сува и чекај за вашата коса да се исуши или удар-исушете со фен за коса да се шармантна виткање ефекти.Тоа е погоден за кратка или долга коса.Добар Квалитет : Нашата коса curlers се составени од гума бендови, прецизни куки и сунѓери, која може цврсто се зацврсти на косата на curlers и нема да падне дури и по спиење.Лесен за Користење : Нашата коса виткање комплет содржи 6 виткање алатки, кои се доволно за да ви помогне да имате на вашиот виткање коса стил.Вие само треба да се тркалаат на вашата коса на сунѓерот и потоа зацврстете го со гумени бендот.Удобен И Практичен : Нашата виткање алатки се мали и светлина, и може да се носи околу.Користење на нив во слободното време или пред спиење нема да влијае на работата и животот.Можете да DIY вашата фризура без да се оди на коса салон.Дали некогаш сте се доби scald за време на виткање на косата?Дали се чувствувате radian неприродна завиткан со електронски коса curler?Тоа ќе ве однесе многу време за коса салон за убавина, бидејќи на своите комплициран процес?Зошто да не навивам вашата коса со себе?Овој производ ќе биде вашиот најдобар помошник!Карактеристики : Тоа се состои од гумени бендот, прецизно се држи јадица и сунѓер, не му наштети на косата.Оваа коса curler ролери може да се користи за време на спиење, за да заштедите време.Мулти-ред куки зафат коса ефикасно, не е лесно да падне или да се деформира.Помалку штета на вашата коса.Ослободување раце и без акција за ограничување.Заврши вашата коса стил несвесно.Спецификација : Тип : Коса Curler Алатки Материјал : Сунѓерот Боја : Црвена Роза Количина : 6pcs Објект големина : 10 * 2.5 cm / 3.9 * 0.98 во (по еден) Точка тежина : 42g / 1.5 oz Пакет големина : 19 * 11 * 3cm / 7.4 * 4.3 * 1.2 во Пакет тежина : 45g / 1.5 oz Package Листата : 6 * Косата Curler Tools.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне