.

.

Мермер Гранит Лаптоп, Лаптоп Кожа, Винил Налепница, 12/13/14/15/17 инчен Персоналните Покрие Decal се Вклопува HP/Леново/Acer/Dell/ASUS/Sonys (12-12.6 инчен, WM-006)

Мермер Гранит Лаптоп, Лаптоп Кожа, Винил Налепница, 12/13/14/15/17 инчен Персоналните Покрие Decal се Вклопува

DEN 326.16

Од стока
Во продавницата

【Карактеристики на производот】Мат слој - ниска сјај, не отсјај заврши,воздухот водич ритам дизајн може лесно да се елиминираат мали меурчиња произведени во врска процес. 【Компатибилен】13inch/14inch/15.6 инчен/17inch,за вашиот HP/Dell/HUAWEI/Macbook/Samsung/Compaq/Леново/Asus/Acer Лаптоп, лаптоп и сл. 【Материјал】ПВЦ еко-пријателски материјал,Нежен матирано текстура, HD печатење,водоотпорен гребење и отпорен,може да се вметнат постојано,а не било остатоци лево кога го отстраните.Заштита на лаптоп површина од гребнатини и smudges. 【Ве молиме имајте во предвид】Можеби Треба да се Намали со Себе да Одговара на Вашиот Лаптоп.ве молиме изберете една налепница на големина погодни за вашиот компјутер за да се обезбеди дека совршен модел се отсечени. 【Совршен Подарок】Роман дизајн,без разлика дали сте во канцеларија, дома, на училиште, салата, секогаш кога ќе се земе од вашиот лаптоп, на персоналните налепници ќе го привлече вниманието на минувачите и да ви донесе различен расположение.Име на производ : Универзална Лаптоп Налепници Материјал : ПВЦ Карактеристики : Посебен слој на површината на Водоотпорни и отпорни на абење Воздух водич ритам дизајн Паста без да остават водоотпорен лепак и дамка отпорни на Силни анти отпечаток Спецификација за Производ : Лаптоп Кожи ❤нема грижите за меурчиња кога pasting, и меурчиња може да се води далеку со нежен притисок со прстите. ❤Заштитете го вашиот лаптоп од гребнатини од страна на хард предмети, обезбедувајќи голем број на персоналните настапи. ❤Се избегне тешко објекти како што се копчињата во секојдневниот живот, од cratching површината на лаптоп. ❤Посебен слој на површината, водоотпорни и отпорни на дамки, силни анти-отпечаток, и одбиваат да се придржуваат до површината на лаптоп компјутер од телото масло. ❤Основните бои на нашите производи се high-definition, и нема да има сериозна боја разлика и замаглени фотографии.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Ве молиме изберете една налепница на големина погодни за вашиот компјутер за да се обезбеди дека совршен модел се отсечени.Бидејќи производ треба да се намали, со големина на налепницата е поголем од оној на компјутер. 2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm. 3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Обично, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Laptop Skins :
❤There is no worry about bubbles when pasting, and the bubbles can be driven away with a gentle pressure with your fingers. :
❤Protect your laptop from scratches by hard objects while providing a variety of personalized appearances. :
❤Avoid hard objects such as keys in daily life from cratching the surface of the laptop. :
❤Special coating on the surface, waterproof and stain resistant, strong anti-fingerprint, and refuse to adhere to the surface of the notebook computer by body oil. :
❤The primary colors of our products are high-definition, and there will be no serious color difference and blurred pictures. :
Please Note:
1.Please choose a sticker of the size suitable for your computer to ensure that the perfect pattern is cut out.Since the product needs to be cut, the size of the sticker is larger than that of the computer. :
2. Due to manual measurement, please allow a difference of 1-2 cm. :
3. If you have any questions, please feel free to contact us. Usually, we will get back to you within 24 hours. :
Вака можеби ќе ви се допадне