.

.

Lotus Куќа Чоколадо Тело Крем (200ml)

Lotus Куќа Чоколадо Тело Крем (200ml)

DEN 460.80

Од стока
Во продавницата

Lotus Куќа е Специјална Формула со Чоколадо.Lotus Куќа Луксузно Богатите рачно изработени Тело Креми се направени од Природни и Органски состојки.Нашите креми се сосема Уникатно Искуство - Свежи, Негување и Убави Мириси.Само природата е чиста состојки да придавам влогови и хидрат вашата кожа.Осигурување на Задоволство од Lotus Куќа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне