.

.

Бела Кадифен Бебе Ќебе

Бела Кадифен Бебе Ќебе

DEN 478.80

Од стока
Во продавницата

Кадифен.Увезени. 100% полиестер.супер меки ќебе.Ќебе мерки 30 во x 40 во.Заврши вашиот малку еден во мека луксузни со оваа Бела Кадифен Бебе Ќебе од страна на Тренд Лабораторија.Супер меки ќебе е солидна бела боја со бел сатен рамка.Ќебе мерки 30 во x 40 во.Ве молиме да се придржуваат до JPMA е Безбедно Младата Постелнина Практики.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне