.

.

Најдобар Пет Материјали Најдобар Пет SuppliesPet Шатор-Мек Кревет за Куче и Мачка Сива Лен, 19 x 19 x H:19

Најдобар Пет Материјали Најдобар Пет SuppliesPet Шатор-Мек Кревет за Куче и Мачка Сива Лен, 19 x 19 x H:19

DEN 935.76

Од стока
Во продавницата

Кадифен МИЛЕНИЧЕ ШАТОР : Ние дизајниран овие шатор куќи за кучиња и мачки користење faux велур, лен или сомотски и секој збор со мека поли-пена обвивка.Голем ВНАТРЕШЕН ИЗГЛЕД : безвременски стил на нашите Сива кадифен пет кревети им овозможува да лесно се вклопуваат во било décor.Пријатна КУЌА : димензии на овој затворен шатор дава на вашето домашно милениче еден допир на приватност и создава убаво чувство на сигурност.Лесен за одржување : шаторот е машина перат без протега надвор од форма и акти, како и мека гајба одлуки за патување едноставна.Дизајниран да ТРАЕ : Ние внимателно ја направиме нашата мека шатори за кучиња и мачки за да им даде максимална издржливост.Опис на производот даде вашето домашно милениче ДАРОТ на НЕВЕРОЈАТНА УДОБНОСТ шопинг околу совршен милениче кревет за тоа симпатична мачка или куче?Овие пет шатори за мали кучиња и мачки се дизајнирани да плови на вашето бебе да се милениче рај во секое време тие да скокне во него.Трнлив наредени на внатрешноста со супер меки поли-пена, опремени со шатори со ултра-кадифен перница, и имајќи ги пријатна просторија дека вашето домашно милениче ќе апсолутно љубов.Однесувајте се кон вашиот кожен пријател на пријатна простор да ги направат своите денови во кои се многу comfier!Овие шатор кревети не се само доживување за вашето домашно милениче; theyll имате напукнување насмевка секој пат кога ќе го доловиме од нив!Сум се користи мешавина на современа форма, ткаенина, и боја да се пополни соба со размена на инстант шарм и карактер.Нашето око-фаќање на кревети дојде во велур или сомотски завршува, и се на располагање во една убава избор на боја за да одговара на било какви dé кор.И, благодарение на премиум материјали, ти си на домашно милениче шатори останатите во главата-претворање услов за век да дојде.еве повеќе причини зошто ќе сакаат овие пет шатори : тие не колапс, како и други мачка и куче шатор куќи.Може да биде машина изми (на нежни циклус), без губење на формата.доаѓаат со анти-пропадна база, која ги држи во место.Може брзо да се составуваат и да се расклопуваат за чистење или патување.достапни во широк спектар на големини за удобно да се вклопи вашето домашно милениче.пребројувањето на нашиот шатор кревети за да поглезите вашето домашно милениче со извонреден удобност, еден допир на приватност, и атмосфера во која ќе ги имаат лебди за во облак девет.Контакт Информации за производителот https : //www.bestpethouse.com/ ;e-mail : [email protected] ; 888-777-0553 Нашиот шатор куќи се обезбеди вашето домашно милениче со допир на приватност на тие заслужуваат додека им даваат многу простор да се водат.Современата форма и ткаенини кој ќе одговара на било какви оркестарот со траен изгледот на неутрални бои.Нашата премиум материјали и квалитетот на изградбата ќе застане за да дури и најдлабоките на сонувачи.Шаторот се соберат куќи и расклопување лесно за патување, така што ќе може да ги задржи во нивниот дом во согласност секаде каде што ќе се земе вашето домашно милениче.Сите компоненти се машина перат.Перење на деликатни циклус, потоа да се исуши.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне