.

.

JRY Ортопедски Куче Кревет за Средни Мали Кучиња и Мачки Латекс Куче Гајба Кревет со Водоотпорен Отстранлив Перат Капак и Nonskid Дното

JRY Ортопедски Куче Кревет за Средни Мали Кучиња и Мачки Латекс Куче Гајба Кревет со Водоотпорен Отстранлив

DEN 1031.76

Од стока
Во продавницата

【Добра Ортопедски Ефект】 : JRY латекс ортопедски куче кревет е 3-5 пати поголеми од нормалните сунѓер или пена куче кревет во однос на вкупната површина на телото што допира.Како резултат на тоа, на нето тежина капацитет на телото е еднакво на децентрализирани и автоматски се прилагодува на сиромашните спиење позиции, ослободување на ' рбетот и да им овозможат да се опорави, кој има подобра ортопедски ефект. 【Професионален Дизајн】 : JRY латекс куче кревети се ергономски дизајниран за да се обезбеди траен удобност и болка, особено за puppies или високи домашни миленици, обезбедување на крајната спиење искуство. 【Водоотпорен и Не се Лизга】 : На JRY куче кревет поклопецот е водоотпорен и не се лизга гумени точки на дното обезбеди стабилност и спречување на вашето домашно милениче од лизгање. 【Трајни】 : JRY висок квалитет на латекс куче кревет е издржлив и ќе трае повеќе од десет години.Тоа обезбедува совршен дом за вашето домашно милениче!. 【Чиста и Хигиенски исправна, Лесен за Чистење】 : На JRY латекс куче кревет покрие содржи високо ниво на даб протеини за подобро чистота и хигиена.На мека и нежна велур куче кревет поклопецот е супер удобно и доаѓа со висок квалитет на патент за лесно отстранување и може да се мијат и во машина измиени.Постои надеж помеѓу отстранлив куче кревет латекс маска и да се задржи на латекс куче перници чиста и хигиенски исправна. 【Одлична Breathability и Влага Апсорпција】 : единствена молекуларна формула на латекс обезбедува одлична удобност и breathability, и dissipates на топлина и потта предизвикана од кожата допира ортопедски куче кревет за време на спиење, и се одржува удобноста на кучето е телото во текот на спиењето.Супер еластична, мека и дише латекс куче кревет мат е совршено решение за лежи непријатно на плочка подови и е совршен за користење во кафези, на подот и во багажникот на автомобилот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне