.

.

WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите,Електрични Крпа Рек, Загреан Пешкир Рек Ѕид Монтирани на 304 Нерѓосувачки Челик Заштеда на Енергија Крпа Er за Бањ

WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите,Електрични Крпа Рек, Загреан Пешкир Рек Ѕид Монтирани на

DEN 626.40

Од стока
Во продавницата

ДИМЕНЗИИ : Димензии 16.7 инчи x 17.7 инчи x 4 инчи(425mmx450mmx99mm) ; Стандардни 32 w електрични загреан пешкир железница.ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ : Нашите електрични крпа шини, за разлика од многу од нашите конкуренти имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Ова ќе осигура дека вашите крпи може, како и одржување на вашата бања топло и загрева.ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина : заштеда на Енергија и без бучава, нема загадување, заштеда на енергија, заштита на животната средина, прекрасен изглед, лесно да се користи.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Модерно направена од уверение 304 ' рѓа отпорни нерѓосувачки stee.Крпа потопол е лесно да се чисти.PLUG-IN-И ХАРД-ЖИЧЕН : Ѕид-монтирани дизајн.Се применува за бањи, балкони, cloakrooms, кафулиња и други места.Производ карактеристики ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ Имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топлина излез во вашата бања.Ова ќе осигура дека вашите крпи може, како и одржување на вашата бања топло и загревани SMART ЕЛЕКТРИЧНИ КРПА РЕК Водечките мода, мулти-цел Сува облека здравствена заштита МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КРПА РЕШЕТКАТА на Дебел материјал, силни и издржливи, од страна виси Пешкири, облека, итн., топлина рамномерно во текот на малување на процесот ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И ИЗДРЖЛИВ дизајн на гранка цевка проред е само право, Лесно да го инсталирате, безбедно да се користи со водоотпорен switch ОДЛИЧНА ТОВАРОТ Гранка цевка проред дизајн е само право Облека може да бидат обесени во исто време, и целиот тој процес е рамномерно загревање информации за Производот Име : Електрични крпа рек Големина : Прибл 425mmx450mmx99mm Напон : 110 V-240 V Моќност : 32 W Греење time : 5-10 минути Водоотпорен оценка : IP56 Површински третман : 8 K огледало полирање Главни функции : Сува, постојана температура, водоотпорен, leakproof, висока температура отпорни, безопасни за облека Пакување листа Крпа Железнички Прирачник за Корисникот ви посакувам прекрасно шопинг искуство!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне