.

.

Божиќ Крпа Салфетки Сет од 6 Празник Вечера Салфетки Постави Цврсти Перат Обновливи Полиестер Табела Салфетки Преголеми 20X20 Дома Партија Фестивал Декорации

Божиќ Крпа Салфетки Сет од 6 Празник Вечера Салфетки Постави Цврсти Перат Обновливи Полиестер Табела Салфетки

DEN 551.76

Од стока
Во продавницата

КРПА САЛФЕТИ - На салфетки се направени од високо-квалитет полиестер сатен жанет.Тие се толку мазни како свила, малку сјајни, со светли бои за печатење, таписерии и убава 6mm набори, анти-навремено, мека на допир, и висока апсорпција.Можете да плочка и дизајн како ви се допаѓа, без да се грижиш за брчки.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за - Нашите крпа салфетки мерка 20x20 инчи (50.5x50.5 cm).Голем големината не само што може да се вклопи во вашата трпезариска маса и placemats совршено, но, исто така, може да се направи голем број на уникатни форми според вашите желби.SOFT & ПРЕНОСНИ - Нашите крпа салфетки може да биде рака-изми или машина-мијат со ладна вода.Тие нема да исчезнат по повторна употреба.Тие може да биде свиткан и се чуваат на пригоден начин.Тие, исто така може да се користи како рака крпи.Тие не заземаат простор, се светлина во тежина, се мали во големина и се лесно да се носат.УНИКАТНА ДЕКОРАЦИЈА - Овие крпа салфетки, може да се покаже вашата елеганција, погодна за семејни оброци, празнична вечери, свадба салфетки и роденден на страни, итн., и, исто така може да се користи како денот на Благодарноста и нашите омилени Божиќ украси!Тоа им помага да се ревидираат на вечера декорација веднаш!.КУПУВАЊЕ СОВЕТИ - Можете да ги купите нашите крпа салфетки со доверба.И ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.Производ Details Material : 100% Полиестер, Праски, Кожа, Сомот.Димензии : 20 х 20 во / 50.5 x 50.5 cm Specification : Поставување на 6 Features : Секој од нашите крпа салфетки има единствена шема дизајн и високо-квалитетни материјали да се направи нашите салфетки мека, абсорбента, брзо сушење и анти-навремено.Повторна употреба : Нашата clothnapkins може да се користи повеќе пати, имаат најдобри мекост и долговечноста, и да се обезбеди најдобрата употреба искуство.Употреба : Нашата крпа салфетки имаат различни модели, кои совршено одговараат на околните украси.Тоа може да се користи не само за домашна декорација, но исто така и за летни забави, свадби и други украси.Е добар партнер во вашиот живот.Како да се јаде со чувство на обредот, вие само треба да изберете нашата кујна резерви да се направи да ги усогласат со околината, објекти и целокупната декоративни бои, како и подобрување на вашиот вкус и стил.

Карактеристиките

Set of 6 :
Вака можеби ќе ви се допадне