.

.

НК НК 25x100cm Високи-Температура Долга Коса Перика Кукла за Правење на Бело

НК НК 25x100cm Високи-Температура Долга Коса Перика Кукла за Правење на Бело

DEN 191.76

Од стока
Во продавницата

Вертикална Должина : околу. 25cm/9.84 инч.Материјал : Висока температура жица.Одговара за 1/3 1/4 1/6 SD и други слични со големина на топка заеднички кукли.Хоризонталната Должина : околу. 100cm/39.37 инч.Кукла Долга Права Коса 25cm за DIY Кукла Правење на Резерви.Опис : - Кукла Долга Права Коса 25cm за DIY Кукла Правење на Резерви. - Одговара за 1/3 1/4 1/6 кукли и други слични со големина на топка заеднички кукли. - Вертикална Должина : околу. 25cm/9.84 инчен - Хоризонтална Должина : околу. 100cm/39.37 инчен - Материјал : Висока температура жица - Боја : White Package Вклучува : 1 Парче Коса Кукли.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне