.

.

KANULAN MannequinsFemale Модели Атарот Торзото Покажува Биста Шивачка Моден Дизајнер Облека Дисплеј Manikins Манекен Тело

KANULAN MannequinsFemale Модели Атарот Торзото Покажува Биста Шивачка Моден Дизајнер Облека Дисплеј Manikins

DEN 600.00

Од стока
Во продавницата

Лесно да се соберат и расклопување : Сите додатоци на манекен се вклучени во тетрапак, се облекуваат форма манекен трае само десет минути за да го инсталирате, не треба било каква алатка.Answer : ___________________________ Note : Сите производи големини прирачник за мерење, ако постои мала грешка, ве молиме да се разбере.Позлата заострените главата завртки интерфејс лесно да слајд.Стабилна основа, база позлатени цртање, текстура, стабилна и великодушни.Име : Прилагоди model Material : метал, linen Base Тип : square Base боја : злато, silver Additional карактеристики : отстранлив, висина adjustable Size : Рамо 38cm Градите : 83cm, Половината : 60cm, Хип : 85cm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне