.

.

SPWOLFRT 25 Пакет Јајце Курва Калапи Мали Пита Tartlets Десерт Мувла Тави Калај Puto Првенство Bakeware Кифла Cupcake Торта Cookie Калап за Печење Алатка, Круг Resuable Nonstick (25)

SPWOLFRT 25 Пакет Јајце Курва Калапи Мали Пита Tartlets Десерт Мувла Тави Калај Puto Првенство Bakeware Кифла

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

★ Здрав : Ова јајце курва мувла е направен од цврстата алуминиумска материјал, може да се користи многу пати.и Тоа е повеќе отпорен на гребење и издржливи. ★ Големина : 2.8( во Горниот Дијаметар )×0.8( Висина )x 1.6 ( Дното Дијаметар) инчи;Пакетот Вклучува : 25 x Јајце Курва Cupcake Торта Мувла. ★ Употреба со било која торта рецепт за лична големина делови - се Користи за слатко или вкусен мини пити, quiches, курви, пити, cupcakes, muffins, jello. ★ Тоа е лесна за употреба и чисти, со што многу погодности.Тие ги измиете лесно, особено ако сте да ги впие за неколку минути - курва чаши, cookie molder, курва чаши за печење, јајце печење, јајце курва алуминиум, мини овошје курва калапи, метал cupcake мувла, мини јајце курва мувла, алуминиум курва мувла, мини овошје курва, курва мувла, мини курва чаши, не држи курва пан, мини калај чаши, мини јајце курва тавата. ★ Широка употреба : овој јајце курва мувла може да се користи за да се направи јајце курви, колачи, овошни пити, пудинг и чоколадо и така натаму - јајце курва мувла, колачиња shaper, мини курва школки калапи, јајце курви, овошје курви, мини tartlet тави, tartlet мувла, јајце калапи за печење, јајце калап за печење, алуминиум калапи за печење, алуминиум мувла, мини курви, алуминиум cupcake tins, јајце мувла торта, јајце курва пан, круг курва пан, јајце калап за печење.Објектот Пакет Количина : 25.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне