.

.

Dorman 624-746 Автоматски Менувач Масло Кулер Црево Собранието за да Одберете Chevrolet/GMC Модели

Dorman 624-746 Автоматски Менувач Масло Кулер Црево Собранието за да Одберете Chevrolet/GMC Модели

DEN 1713.60

Од стока
Во продавницата

Сигурен замена - ова автоматски менувач масло кулер црево е прецизност-конструиран за да го замени на акции црево собранието на одредени возила.Квалитетот на изградба - изработена од метал и гума со OE-стил фитинзи за да се обезбеди сигурен замена.Одлична вредност - OE квалитетот на пониска цена.Возилото тестирани - е подложен на возилото тестирање за да се осигура квалитетот, правилно се вклопуваат и перформанси.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа замена на автоматскиот менувач масло кулер црево е изградена на квалитетот метал и гумени компоненти за да се обезбеди течење-бесплатна испорака на критичко течност помеѓу пренос и пренос на нафта ладилникот.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Chevrolet Silverado 2500 HD : 2011, 2012, 2013, 2014] - [Chevrolet Silverado 3500 HD : 2011, 2012, 2013, 2014] - [GMC Сиера 2500 HD : 2011, 2012, 2013, 2014] - [GMC Сиера 3500 HD : 2011, 2012, 2013, 2014].

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне