.

.

Нерѓосувачки Челик Жица Решетката за Ладење-14x20-Ултра Тешки, Комерцијални Одделение, крупните-Кул Колачиња, Торти & Леб-Совршени за Печење на Месо & Сланина-Одговара

Нерѓосувачки Челик Жица Решетката за Ладење-14x20-Ултра Тешки, Комерцијални Одделение, крупните-Кул Колачиња,

DEN 1439.76

Од стока
Во продавницата

★ 100 Проценти Одделение 304 од не ' Рѓосувачки Челик Изградба, Не Премази или Третмани. ★ Ултра Тешки – Екстра Дебела Жица Мрежа, Четири 3/8" Дијаметар Нозе, Над 3 Килограми Вкупната Тежина. ★ Совршено се вклопува во Три Четвртина (15" x 21") Голем Лист Тавата. ★ Фурна Безбедно (575 Степени) и машина за миење Садови Безбедно. ★ Доживотна Гаранција.Надвор комерцијален квалитет.Четири 3/8" дијаметар нозе за исклучителни поддршка.Екстра-дебелина 2mm жица мрежа.Нема други нерѓосувачки челик решетката за ладење е дизајниран да се вклопуваат овие големи димензии.Изграден да траат цел живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне