.

.

BTYAY Складирање Кошница Бања Полица со Крпа Рек Ѕид Монтирани Решетката за Кујна без Дупчење Црна

BTYAY Складирање Кошница Бања Полица со Крпа Рек Ѕид Монтирани Решетката за Кујна без Дупчење Црна

DEN 5031.36

Од стока
Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Бања туш полиците се направени на добар квалитет на алуминиум, што е цел живот rustproof,многу здрав и силен.По anodizing и полирање третман.Тоа не ' рѓа, бледнеат и издржливи иако во влажни услови.Брзо, лесно и безбедно инсталација, без дупчење.Круг на рабовите за да се спречи случајно гребење.Дупки во дното за одвод на вода, да ги задржи на сушење и чиста.Димензии : 39.5 cm * 11.5 cm cm.Име на производ : Бања Shelf Material : space aluminum Installation : нема drilling Size: 39.5 * 11.5 cm Specification Product Име : bathromm shelf Use опсег : купатило, кујна, balcony Packing list Bathroom полица* 1 Can се користи за чување на шампон,чистење материјали и други items Perfect за бања, спална соба, кујна, и повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне