.

.

FMOGG Таванот Полица 2-Ниво Модерна Лебди Sheves,Виси Железо Цврсто Дрво Складирање Полици за Екранот,Книги,Складирање & Оркестарот за Кујна/за Јадење/Дневна Соба

FMOGG Таванот Полица 2-Ниво Модерна Лебди Sheves,Виси Железо Цврсто Дрво Складирање Полици за Екранот,Книги,Складирање

DEN 1238.40

Од стока
Во продавницата

Полица спецификација : големина : long80/100/120cm * ширина 30 cm * висок 80см. 80см е поделена на 2 загради,и 100/120cm е поделена на 3 загради.Високо квалитетен Материјал : направен од железо цевка заградата и Цврсто дрво.Секој раб е добро полиран и има мазна завршница.издржлив материјал,побезбедно да се откажам,многу погодна за чување на работи.Применливи сцена : Овој Лебдечки Полици безбедно одлага од таванот,Прекрасен изглед и боја,соодветни за различни сцени дневна соба / кујна / кафе / ресторан / бар.Мулти-функционални Складирање Рек : 2 - ниво простор за складирање,може да се користи како екранот застане за да прикаже разни украси,да се направи целосна употреба на неискористениот простор.Можете да поставите убава gadgets,уметност или растенија како што се вино, чаши,вино во шишиња,виното прибор за на неа да се создаде око-фаќање на изглед.Лесен за инсталација : што треба да се вежба дупки во таванот/цемент врвот со електричен вежба,тогаш завртка загради,Може да издржи 30-60kg.Таванот Складирање Решетката е многу погодна за декорација на сите видови на неуредна соби.Тоа има голем простор за складирање и е многу практична.Тоа е мора да се има украс за секоја соба.Карактеристики : 1.На армирано-завртка дизајн ја зголемува стабилноста и цврстината на поддршка,која е полесно да се соберат. 2.Висок квалитет на боја,силен лепливоста,добра компактност,можат ефикасно да се спречи боја и ' рѓа отпорни. 3.Одличен складирање рек заштедува простор и одличен сад,давајќи им на вашите соба фокусна точка со атрактивна боја и елегантен дизајн. 4.за Бар,Ресторани,Кујната или Винарска Визба,исто така, Може да се користи како домашна декорација Спецификација: Големина : 2 Ниво 80×30×80см ,100×30×80см ,120×30×80см Име : Цвет мирување/Вино решетката/Виси Таванот Полица Боја : црна Стил : Европската ретро Материјал : Железо+дрва ве Молиме имајте во предвид : 1. Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со слика 2. Производите се зема во вид,но поради светлина,опрема,аголот на гледање и решавање на компјутер,објекти и слики добиени можат да бидат различни,во зависност од производот вистински,сликата е предвидено за референца. 3. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас!Ви посакувам среќен живот!.

Карактеристиките

size:
long80/100/120cm * width 30 cm * high 80cm. 80cm is divided into 2 brackets,and 100/120cm is divided into 3 brackets.
Вака можеби ќе ви се допадне