.

.

LED Суета Сијалица, Comzler G25 Свет Светилки 80W Противвредност, 2700K Мека Бела 900LM, Бања Суета Светилки, E26 База Шминка Огледало Светла за Спалната соба, Не-Dimmable, Pack of 4

LED Суета Сијалица, Comzler G25 Свет Светилки 80W Противвредност, 2700K Мека Бела 900LM, Бања Суета Светилки,

DEN 352.56

Од стока
Во продавницата

G25 LED Свет на Суета Сијалица - Опремен со висока светлина пренос светилка сенка и висок квалитет на заштеда на енергија led чипови,на G25 LED свет светла не само да се произведе супер светло sofe бела униформа осветленост светлина, но исто така да зачувате до 85% енергија во споредба со блескаво светилки.9 W(80 Watt сијалица еквивалент) 900 lumens на светлината на излез на светлината.Висока светлина ефикасност и ниска топлина,совршена замена за стариот блескаво светилки.Sofe Бели Свет Светилки - Comzler суета светилки се исполнат строги тест критериуми, вклучувајќи треперење, strobe, сјајот и бојата на препевот, со што ќе се заштитат очите.Со Comzler led суета светла, светлината е секогаш 80+ CRI за подобра боја препевот, прави зелена, црвена, и блуз во вашиот дом се појави попрецизно.Мека бела 2700 K боја температура,голем сите околу боја кои можат да се користат насекаде.Безбедност на животниот век.Comzler globle светилки се исполнат строги тест критериуми, вклучувајќи треперење, strobe, сјајот и бојата на препевот, со што ќе се заштитат очите.Со Comzler LED суета светла, светлината е секогаш 80+ CRI за подобра боја препевот, прави зелена, црвена, и блуз во вашиот дом се појави попрецизно.Топло бела 2700 K боја температура, голем сите околу боја кои можат да се користат насекаде.Бања Суета светлина со типична сијалица E26 база совршен за шминка огледало светлина,бања, огледало сијалица,облекување соба, спална соба, дневна соба, ходникот, скалите, покажат, бања.Сите Comzler светилки се произведени под строга проверка.Ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пакет : 4 парчиња.Влезен Напон : 120 V AC.Боја : Топло Бела (2700 K).База : Медиум E26 База.Светлосен Интензитет : 900 LM (Висока лумен ефикасност).Материјал : Алуминиумски + PC (Добри топлина дисипација).Животен Век : 30.000 часа (над 16 години со 5 часа/ден).Wattage : 9 Вати (80 Вати Традиционалните Светилки Еквивалент).Исклучете го уредот пред замена на сијалицата.Да се чува далеку од директно сонце и премногу висока температура.Енергија Efficiency Comzler суета светилки 9 W Свет форма со E26 база може да се совршена замена за 80 Вати традиционалните светилки.Не само што се спаси 85% цена на вашата електрична сметка, но исто така да зачувате на трошоци на сијалица купување и намалување на фреквенцијата на ре-lamping бидејќи на ултра-долготрајни перформанси со над 30.000 часа животен век.Меки Бели Свет Светлина Bulbs Comzler globle светилки се исполнат строги тест критериуми, вклучувајќи треперење, strobe, сјајот и бојата на препевот, со што ќе се заштитат очите.Со Comzler LED суета светла, светлината е секогаш 80+ CRI за подобра боја препевот, прави зелена, црвена, и блуз во вашиот дом се појави попрецизно.Топло бела 2700 K боја температура, голем сите околу боја кои можат да се користат насекаде.Широк Application The бања Суета светлина со типична сијалица E26 база совршен за шминка огледало светлина,бања, огледало сијалица,облекување соба, спална соба, дневна соба, ходникот, скалите, покажат, бања.Професионални Service All Comzler светилки се произведени под строга проверка.Ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне