.

.

ИНОВАЦИИ ОСВЕТЛУВАЊЕ 206-СЕКРЕТАР-G194-LED Bellmont 1 Светлината Мини Pendant

ИНОВАЦИИ ОСВЕТЛУВАЊЕ 206-СЕКРЕТАР-G194-LED Bellmont 1 Светлината Мини Pendant

DEN 6362.40

Од стока
Во продавницата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 4. 5 инчен 2mm Тешки Фрлија Крошна.УЛ/CUL Влажна Оценет Со цел да се одржи целната препорачуваме едноставно користење на вода и тензух крпа.Номинална за 100 Вати Максимум.Компатибилен со Блескаво, LED, Fluoresent и Халоген светилки.На Colton 1 Светлината Полу-Рамна Гора е дел од Френклин Реставрација Колекција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне