.

.

RUUHEE Жените Лесна Задник Кревање Leggings Висока Waisted Стомак Контрола на Тренингот Јога Панталони

RUUHEE Жените Лесна Задник Кревање Leggings Висока Waisted Стомак Контрола на Тренингот Јога Панталони

DEN 407.76

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Spandex.Лесна Задник Кревање Leggings : Притисни до плен кревање leggings, turnup колковите задник лифт јога панталони, тренингот атлетик leggings, салата shapewear плен хулахопки, дава вашиот задник рационализација изглед, сочни праски shaping.Висок Половината Анти Целулит Leggings : Висока waisted компресија leggings, слабеење клеча доказ стомак контрола leggings, поддршка ребрести широк корселе без лизгање, без кифла врвот, ви обезбеди со мазна безбеден.Материјал : Гол чувство лесна buttery мека leggings, spandex Погоден за секоја сезона или секојдневна употреба.Големина : Leggings за жените butt lift; 3 димензии (Мал/Среден/Висок) се достапни, ве молиме љубезно се однесуваат на нашите детални големина на табелата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне