.

.

Kleenex Ултра Мека & Силна Лицето Ткива, 120 Ткива по Рамно Поле, Pack 3

Kleenex Ултра Мека & Силна Лицето Ткива, 120 Ткива по Рамно Поле, Pack 3

DEN 335.76

Од стока
Во продавницата

Еден нежен, indulgently мекото ткиво е за сите што е потребно да се покаже дека се грижи.Се потпираат на трајни, 3-ply дебелина на хартија ткиво листови.Абсорбента, за еднократна употреба лицето ткива заклучување на влага.Станот ткиво кутии со 120 ткива по кутија доаѓаат во различни бои и дизајни (вистински пакување дизајн може да се разликува од сликата покажана).Зачувајте до 15% на Kleenex Ултра Мека & Силна Ткива со Subscribe & Зачувај и задржи ткива на рака за семејството, гости и себе си.Луѓето знаат дека можат да зависат од Kleenex Бренд, па не е ни изненадување што тие сакаат брендот тие знаат за sneezes, водени очи или шминка поправки во движење!За повеќе од 80 години, Kleenex има донесено највисок квалитет меѓу лицето ткива.Повеќе луѓе се избере Kleenex Лицето Ткиво од секој друг бренд.Изберете производи за кои може да помогне да се спречи ширењето на бактерии, промовирање на хигиена и да се обезбеди удобност.Дали ќе се подготвуваат за Настинка и Грип Сезона, Алергија Сезона, или едноставно сакате да се обезбеди одлични производи за луѓето околу вас, Kleenex Бренд има решение.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне