.

.

Рачни Фан Количка за Мулти-Функција Преносни Мини Фан 3 Преклопни Брзина 4800mAh Џеб Фан USB Полнење за Статистика Отворено Патуваат Браун Дома Материјали Gadgets Дома Дода

Рачни Фан Количка за Мулти-Функција Преносни Мини Фан 3 Преклопни Брзина 4800mAh Џеб Фан USB Полнење за Статистика

DEN 770.40

Од стока
Во продавницата

Мулти-Функција на Вентилатор, исто така, може да се користи како светло, што е корисно во темни области или кога на власт е исклучено.USB излезен порт на Преносни Фан тоа го прави, мобилен извор на енергија во итни ситуации, кои може да моќ мобилни телефони.Свитлива Џеб Фан е направен од TPE лепак, тоа ќе престане кога се допре, која може да се осигура безбедноста на вас и вашето семејство.Капсулата форма на Батерија Рачни Мини Фан може да се сокрие фан парче.Тоа што е мал во големина и лесно да слајд во џеб и паричник.Рачни Фан донесува виткање дизајн, кој не заземаат премногу простор, што го прави лесен за носење и чување.Description The мулти-функција фан има висока осветленост, кои можат ефикасно да се намали светлина загуба, и е погоден за ноќно осветлување.Мечка уво дизајн на вентилатор е многу симпатична.Фан е свитлива, допирни и може да се користи како полнач, која е многу погодна како подарок за пријатели.Features Handheld фан-Боја : Кафена.-Материјал : ABS,електронски компоненти.-Големина : 12x4x3.66 см/4.72x1.57x1.44 инч.Забелешка : Поради разликата во екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне