.

.

Слатка Jojo Дизајни Солидна боја на слонова коска Момче Девојка Опремени Креветчето Лист Бебе Дете Кревет за бебе соба - Родово Неутрална Крем Беж Исклучување Бела Б?

Слатка Jojo Дизајни Солидна боја на слонова коска Момче Девојка Опремени Креветчето Лист Бебе Дете Кревет за

DEN 527.76

Од стока
Во продавницата

Димензии : 52 во.x 28 во.x 8 во. 100% Памук - Солидна Боја На Слонова Коска.Целосно еластична дното за безбедна одговара на повеќето стандардни големина јасли и деца кревети.Лесно машина перат и dryable.Љубов на ткаенина стил?Слатка Jojo Дизајни, исто така, прави координирање на постелнина и оркестарот додатоци.Слатка Jojo Дизајни креветчето листови се дизајнирани за да одговара со нивното координирање Креветчето Постелнина Сетови.Направени со мека и пријатна ткаенини во ексклузивни модели и бои, Слатка Jojo Дизајни креветчето листови додадете стилски изглед на вашиот расадник.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне