.

.

MJ2 1 Компјутер од 24 x 96 Алуминиум Дијамант Плоча Камен Guard за Приколка .025, Полиран

MJ2 1 Компјутер од 24 x 96 Алуминиум Дијамант Плоча Камен Guard за Приколка .025, Полиран

DEN 835.20

Од стока
Во продавницата

Метал/Легура Тип : Алуминиум, Дијамант.Материјал : Дијамант Плоча. 1 парче на 24" x 96" Алуминиумски Дијамант Плоча Камен Guard За Приколка .025", Полиран.Метал/Легура Тип : Алуминиум, Diamond Материјал : Дијамант Плоча 1 Компјутер од 24" x 96" Алуминиумски Дијамант Плоча Камен Guard За Приколка .025", Полиран.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне