.

.

Дивеење Сини Очи Со Дивеење За Жените. Тоалетната Вода Спреј 3 Унци

Дивеење Сини Очи Со Дивеење За Жените. Тоалетната Вода Спреј 3 Унци

DEN 498.24

Од стока
Во продавницата

Мирис Белешки : мошус, роза, зелено јаболко, лимон, грејпфрут.Портокал цвет и жолта mimosa осигурач во срцето, додавајќи слатка допир на составот што го носи во текот на ананас-украсен база за вкусна сува надолу.Совршен Повик за мирис за да се носат за време на денот или ноќта.Се земе животот од страна на невреме кога ќе spritz на ова Дивеење eau de parfum спреј за жени, а во 2003 година за ослободување од Дивеење.Овој возбудлив мирис се отвора со бел чај и диња букет дека стимулира вашите сетила, readying можете да го преземе кормилото во било авантура да дојде.Портокал цвет и жолта mimosa осигурач во срцето, додавајќи слатка допир на составот што го носи во текот на ананас-украсен база за вкусна сува надолу.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне