.

.

SeaTeak Тиково Louvered Вратата и Рамка

SeaTeak Тиково Louvered Вратата и Рамка

DEN 1296.00

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Изградени со 100% солидна тиково.Додадете 1 инчен на секоја врата големина за исечок мерење за да се приспособат на рамката.Лево-страна отворање (шарки на лево, ако соочуваат со врата).Рамка дебелина мерки 7/8 инчи.Шарки не се вклучени, се препорачува шарки 1/2" Офсет Шарки.Изградени со 100% солидна тиково, додадете 1 инчен на секоја врата големина за исечок мерење за да се приспособат на рамката.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне