.

.

Мачка 8 Етернет Кабел 75 ФТ, Висока Брзина на Рамен Gigabit Ethernet Кабел Заштитените Обложено со Злато, RJ45 Приклучок, DEEGO 40Gbps 2000MHz U/FTP 30AWG Долго LAN Кабел за PS4, PS5, Рутер, Модем, И

Мачка 8 Етернет Кабел 75 ФТ, Висока Брзина на Рамен Gigabit Ethernet Кабел Заштитените Обложено со Злато, RJ45

DEN 945.60

Од стока
Во продавницата

Висока Брзина : Нема потреба да се грижите мрежа брзина или заостануваат кога се работи, игри, и сурфање на Интернет.Направени на нови измислица техники на 4 заштитените foiled извртени пар (U/FTP) и 100% Кислород за Слободни Бакар Core 30 AWG.Мачка-8 етернет кабел поддржува пропусен опсег до 2000 MHz и изданија на брзината на пренос на податоци до 40 Gbps.Совршен за онлајн игри и онлајн high definition видео стриминг сервер апликации, cloud computing, видео надзор, PS4 PS5 интернет конекција.Универзална Компатибилност : Со две заштитените RJ45 конектори на двата краја, интернет кабел работи совршено со Xbox Еден, Прекинувачи, Рутери, Модеми, PS4, PS5, Компјутер, Лаптоп, ТЕЛЕВИЗОР Кутија Принтери, Мрежни Принтери, Network Attached Storage Уред, АДСЛ, NAS, Vo IP телефони и повеќе.Мачка 8 рамен етернет кабел е компатибилен со сите претходни(Cat7/Cat6/Cat5/Cat5e Етернет кабел).Одлична Стабилност : 75 FT заштитените Gigabit Ethernet кабел е ефикасен во намалување на EMI/RFI Пречки и обезбедува највисок верност за долго растојание за пренос на податоци.На заштитените етернет кабел, исто така, обезбедува помалку packet loss rate, со повеќе брз и стабилен интернет искуство.Обвиткани со трајни ПВЦ јакна за заштита, кој е издржлив, флексибилни, и анти-стареењето.Станот Дизајн т мора да се грижите за триење и стареење додека не е во употреба.Лиен вирус се намалува strengh на snags, го издржат свиткување за долго време. 50 µm micron позлатени контакти за подобрување на сигналот интегритет.Супериорни Перформанси со Анти-прашина Cover Snagless дизајн за полесно unplugging With 2 опфаќа за пристаништето, вие не мора да се грижите за триење и стареење, а не во use Molded вирус се намалува strengh на snags, го издржат свиткување за долго time50 µm micron позлатени контакти за подобрување на сигналот интегритет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне