.

.

Адвокатско Квартал Zip Pullover Лесни 1/4 Zip Работи Врвот

Адвокатско Квартал Zip Pullover Лесни 1/4 Zip Работи Врвот

DEN 479.52

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Полиестер, 10% Spandex.Патент затворање.Измијте ладно. ✎Лесни 1/4 Zip Pullover Мажи : направена од ултра-меки водат џерси.Мазна, ладно и суво, високо еластична.Посебен простор-боја бои, разликување на себе во вежбање. 90% Полиестер И 10% Spandex. ✎1/2 Zip Pullover Работи Кошула : Дизајнирани за оптимални перформанси и во текот на целиот ден удобност.Ергономски 4 игла flatlock шевовите, овозможувајќи им комплетна опсег на движење и флексибилност.Долг ракав за повеќе покриеност под штетните сончеви ув зраци за вашата чувствителна кожа.Tagless јака намалува chafing во движење.Пред половина патент овозможува повеќе вентилација и разни јака стилови за сите прилики. ✎Атлетик Одговара : Веднаш до кожата, но без да се притисне чувство, за широк опсег на движење.Ве молиме проверете во прилог големина на табелата сликата пред да нарачате за соодветна големина.Референца : Модел е 6'2 ft./163 lbs.Градите 41.3"-Половината 32.3"-Хип 37.8", облечен големина М. ✎Mens activewear одговара на мулти спорт вежби : трчање, голф, џогирање, планинарење, фитнес тренингот, фитнес тренинг, возење велосипед, риболов, качување и други затворен или отворен активни спортови.Исто така добар избор за одмор патување, вообичаена дневна и слободно опуштете се носат. ✎Машина за миење ладно, нежни циклус мијте ги одделно или со слични бои само.За темни colorways, ние силно препорачуваме за перење пред да ја носи.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере бои може да изгледаат различно на индивидуални следи поради различни поставки на екранот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне