.

.

Племенски Жените без Ракави Врвот со Везени Фуста

Племенски Жените без Ракави Врвот со Везени Фуста

DEN 804.24

Од стока
Во продавницата

100% Rayon.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ракави резервоарот врвот печатени.Резервоарот ракави печатени повик.Без ракави врвот со везени детали на фуста.Прилично врвот тоа е лесно да се носат со ништо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне