.

.

Tee Luv Chevrolet Американски Класичен T-Shirt - Chevy 1911 Кошула

Tee Luv Chevrolet Американски Класичен T-Shirt - Chevy 1911 Кошула

DEN 527.28

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.ВАШИОТ НОВ ОМИЛЕН CHEVY КОШУЛА : Уживајте во носталгија на автентични лиценцирани Chevrolet bowtie логото и "Американски Класичен" фраза - потресени и печатени на softest индиго-црна хедер tee ние може да се најде.ЛЕСНО се ГРИЖИ TEES : Ова Chevrolet Bowtie дизајн е лиценциран и екран-печатени на мека, висок квалитет на поли-памук маица која оди од машина за перење до фен, без губење на формата, стеснувањето или исчезнува.Графички е намерно потресени за носење, гроздобер изглед.НЕМА ГУЖВА ГОЛЕМИНАТА : Tee Luv Chevy маици функција супер удобно возрасни редовно се вклопуваат, и се достапни во машка големини : Мали (S), Средно (M), Големи (L), крупните (XL), XX-Large (XXL), или 3 X-Голем (3 XL).Точно, до големина.Во текот на целиот ДЕН УДОБНОСТ : Ова лесни авто tee кошула парови и со шорцеви за жешките летни денови, или со вашите омилени фармерки за удобно секојдневен ноќта.Tee Luv автомобил логото кошули функција печатени вратот етикета за чеша-слободен удобност.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Chevrolet Американски Класичен маици се продаваат од страна на Tee Luv се гарантира автентичен и висок квалитет, и се официјално лиценцирани од страна на General Motors.Со гордост се печатени во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне