.

.

KONGZIR Абразивни, 20pcs 3мм Електрични Мелење Тркала за Dremel месо тело Emery Мелење

KONGZIR Абразивни, 20pcs 3мм Електрични Мелење Тркала за Dremel месо тело Emery Мелење

DEN 1646.40

Од стока
Во продавницата

Висока цврстина и трајни полиран месо тело.Тоа е преработка на различни калапи, карбид, стаклени инструменти, жад резба, од не ' рѓосувачки челик и други идеален корекција tools.И полирање се држиме плоча поддршка на користење, лесен и едноставен за употреба.Лесно може да го замени.Ако имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.Широко се користи - за уметности и занаети, мебел, преработка на дрво, автомобилската, метал и пластика апликации за полирање и полирање.Погоден за автомобил полирање, дрво, мебел и декорација, дрво вртење, хоби и домашна декорација.Спецификација : Материјал : Emery Shank Дијаметар : 3mm Length : 60mm Quatity : 20pcs Package се Вклучени : 20x Emery Мелење Wheel Abrasive Полирање, Полирање Пршлен, Полирање Тркала, Оксидација Алуминиум Размавта Диск Мелење Wheel If имате било какви прашања, нашата служба за корисници ќе одговори во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Material:
Emery
Shank Diameter:
3mm
Length:
60mm
Quatity:
20pcs
Package Included:
20x Emery Grinding Wheel :
Abrasive Polishing, Polishing Disc, Polishing Wheel, Oxidation Aluminum Flap Disc Grinding Wheel :
If you have any questions, our customer service will reply to you within 24 hours. :
Вака можеби ќе ви се допадне