.

.

(2500pcs) #12-24 X 3/4 Безбедност Машина Завртки со Рамна Глава Torx Pin Легиран Челик, Обичен Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, AFTPR-81730-D5

(2500pcs) 12-24 X 3/4 Безбедност Машина Завртки со Рамна Глава Torx Pin Легиран Челик, Обичен Бродови Слободни

DEN 16075.92

Од стока
Во продавницата

#12-24 X 3/4. Машина Завртки.Станот Countersunk Head. 6-Лобус Pin Вози Torx Бренд.Легиран Челик.Подесувате Отпорни/Security Fastener Машина Завртки #12-24 X 3/4" Одморите=Ts25 Countersunk Flat Head Torx Pin Вози Torx Бренд Легиран Челик Направен во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне