.

.

Контрола Ритуал Премиер Guard Зафат Ритуал P158STT5#8 x 1-5/8 Надворешен Ѕвезда Вози Завртки, Тен (5 Фунти Када)

Контрола Ритуал Премиер Guard Зафат Ритуал P158STT58 x 1-5/8 Надворешен Ѕвезда Вози Завртки, Тен (5 Фунти Када)

DEN 1593.60

Од стока
Во продавницата

Тип 17 точка намалува треба да се пред-вежба одбори. 8 x 1-5/8 инчен надворешен навој.Т-20 Ѕвезда диск (возачот малку се вклучени). 5 Фунти када.Контрола-обред име претставува квалитетот и вредноста на професионални изведувачи на jobsites низ северна Америка, вклучувајќи го и Карибите.Воведен најпрво во 1975 година, зафат-обред е сега на врвот-продажба на бренд на сврзувачки елементи во Америка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне