.

.

Генерички Микро Applicators Четки Шминка Алатки Кристал Расположливиот Lash за Чисто - Бела

Генерички Микро Applicators Четки Шминка Алатки Кристал Расположливиот Lash за Чисто - Бела

DEN 287.76

Од стока
Во продавницата

Погоден за примена на гел или крем, отстранување на вишокот на веѓата во прав, око сенки, ретуширање eyeliner и бришејќи маскара.Не fuzz или иритација остави зад себе од апликатори четки, не капе или хаос.Составен од не-linting и не-абсорбента влакна наредени во сферични форма, не-вирусот.Расположливиот апликатори четки со кристал се справи со се чисти и sanitaryeasy да користат и носат.На 1.5 mm микрофибер совет е за прецизна примена во тешко да се постигне места.Опис : - Составен од не-linting и не-абсорбента влакна наредени во сферични форма, не-вирусот. - За еднократна употреба апликатори четки со кристал се справи со се чисти и sanitaryeasy да користат и носат. - Погоден за примена на гел или крем, отстранување на вишокот на веѓата во прав, око сенки, ретуширање eyeliner и бришејќи маскара. - На 1.5 mm микрофибер совет е за прецизна примена во тешко да се постигне места. - Не fuzz или иритација остави зад себе од апликатори четки, не капе или хаос.Спецификација : - Производ големина : 9.7 cm/3.82 инчен - Материјал : plastic Package Вклучува : 200x за Еднократна употреба Микро Applicators Brushes Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне