.

.

Keratin Коса, Маска за Интензивна Реставрација Третман за Сува или Оштетена Коса – Напредно Keratin Формулација Обезбедува Косата со Витални Хранливи материи за да се Хи?

Keratin Коса, Маска за Интензивна Реставрација Третман за Сува или Оштетена Коса – Напредно Keratin Формулација

DEN 430.80

Од стока
Во продавницата

✅ Не Салон Посета е Потребно – за Нашата професионална одделение keratin комплексни мерки за да и често надминува споредливи третмани кои се нудат од страна на салони.Замислете цело време и пари ќе заштедите. ✅ Ја ревитализира Вашата Коса – По само една употреба, веднаш ќе забележите неспокојот/помек косата со врати еластичноста.Како keratin косата маска поправки и ја храни, вашата коса ќе имаат светла сјај, како и да се спречи во иднина појавата на сплит завршува. ✅ Највисок Квалитет на Располагање – Нашиот производ е произведен исклучиво во САД со највисок квалитет состојки на располагање.Нашите лаборатории се и целосно ДПП уверение. ✅ Безбеден За Секојдневна Употреба - Нашата коса маска не содржи вештачки хемикалии, кои може да бидат штетни за вашето здравје.Ние само го користите сите природни екстракти кои се сосема безбеден за секојдневна примена. ✅ 100% Задоволство Загарантирана – Ако не сте целосно задоволни со нашата keratin коса, маска, може да го вратите за целосна наплата!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне