.

.

Almencla Коњ Маска Дише Летаат Превез Пони Коњ Заштитна Мрежа Око Маска, со Уши

Almencla Коњ Маска Дише Летаат Превез Пони Коњ Заштитна Мрежа Око Маска, со Уши

DEN 484.80

Од стока
Во продавницата

1 Парче Коњ Летаат Маска.ОБРЕМЕНЕТО ВИЗИЈА - Mesh околу очите и ушите им овозможува на јасна визија и чува муви и грешки далеку.L Големина : 80 X114 X45cm/31.50x44.88x17.72inch, (се Однесува на слика L Големина).ТОПЛОТНИОТ ШТИТ - Мек и еластичен материјал овозможува брзо испарување и максимална удобност при заштита на вашиот коњи лице од и до 50% од УВ зраци штета.МАЗЕН МАТЕРИЈАЛ - Дизајнирани со твоите коњи удобност во умот!Мазна, еластичен најлон со обврзувачки околу рабовите одговара на вашиот коњи лице како ракавица.Опис : - НЕПРЕЧЕН ВИЗИЈА - Mesh околу очите и ушите им овозможува на јасна визија и чува муви и грешки далеку. - МАЗЕН МАТЕРИЈАЛ - Дизајнирани со вашиот коњ удобност во умот!Мазна, еластичен најлон со обврзувачки околу рабовите одговара на вашиот коњ е лице како ракавица. - ТОПЛИНА SHIELD - Мек и еластичен материјал овозможува брзо испарување и максимална удобност при заштита на вашиот коњи лице од и до 50% од УВ зраци штета. - L Големина : 80 X114 X45cm/31.50x44.88x17.72inch, (се Однесува на слика L Size)Пакетот Вклучува : 1 Парче Коњ Летаат Mask Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне