.

.

ShazOnline Сина Черепот, Музика Декоративни Табличка Покрие Авто Автомобил Ознака 6x12 4 Дупки Алуминиум Метал Предната Плоча се Покријат Рамка за Автомобили и Други Вози

ShazOnline Сина Черепот, Музика Декоративни Табличка Покрие Авто Автомобил Ознака 6x12 4 Дупки Алуминиум Метал

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

Високо Квалитетен Материјал : Направен од алуминиум со светла живописни бои , водоотпорен, никогаш не рѓа, ги кородираат, бои нема да исчезнат за годините што доаѓаат.Стандардна Големина Лесно да се Инсталира : 12"x6" направени од Алуминиум метал табличка со стандардна монтажа дупки, одговара на речиси секое возило, многу лесно може да се инсталира.Бои Не Бледнее : Печатени со УВ отпорни бои авто автомобил означите слики во висока резолуција со живописни бои за да се обезбеди години на издржливост.Погоден за Автомобил, Камион, Приколка или RV, Ван, Велосипед, Мотоцикл.Исто така, може да биде прикажана како декоративен елемент во Гаража или во Спалната соба.Задоволен Клиент Сервис : Лесно Враќање и Замена за Контактирајте со Нас во секое време и за Секој Проблем.Алуминиум Табличка.Овие инкрустирани регистарски таблички изгледаат одлично на вашето возило и се трајни преку сите временски услови.Четири вежба дупки се обезбеди безбедно и сигурно одговара.Официјално лиценцирани вистински тим бои.Тоа е тенок дизајн им овозможува на тоа одговара совршено на Возила.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне