.

.

Taoqibao Црна Мечка Јога Мат Екстра Дебели Јога Мат Еко Пријателски Не Се Лизга Фитнес Вежби Мат За Професионални Јога, Пилатес И Подот Вежби, 71L X 24W

Taoqibao Црна Мечка Јога Мат Екстра Дебели Јога Мат Еко Пријателски Не Се Лизга Фитнес Вежби Мат За Професионални

DEN 491.28

Од стока
Во продавницата

Црна Мечка Високо-Квалитетни Материјали Јога Мат, Јога Душеци Се Направени Од Tpe, Кој Е Мирис Помалку И Еко-Пријателски.Која Има Повисока Еластичност, Подобро Триење & Абење Отпор, И Повеќе Еко-Пријателски Од Традиционалните Пвц, Nbr Материјали.Тоа Трае Долго Време И Може Да Издржи Многу Јога Пракса. 1/4-Инчи Дебела Јога Мат Дава Повеќе Амортизирање И Стабилност За Вашето Тело Од Тенка Јога Мат И Е Побезбедно И Поудобно.Тоа Е Совршен За Практикување Рамнотежа Ставови, Назад Поддршка За Време На Inversions, И Други Јога Ставови!Големината На 71"X24"X1/4" Големи Јога Мат Може Да Ги Задоволи Сите Јога, Пилатес, И Општи Кат Вежба Потреби На Жените И Мажите!.Оваа Јога Мат Доаѓа Со Јога Мрежа Торба, Погодно Drawstring Затворање, Слободни Вредноста За Затегнување, Лесно Складирање, Дише Мрежа Дизајн, Убава И Великодушни.Лесен И Лесно Да Се Носат, Јога, Во Кое Било Време, Лесно Да Се Чисти, Суви И Влажни Не Се Лизга, Се Враќа Заштита, Здравство И Заштита На Животната Средина.Трнлив Не Се Лизга Текстура На Површината И Дното На Јога Мат Дебели Зголемува Влечење За Посилна, Кои Ви Даваат Цврста Врска На Подот, Да Ги Задржи Од Лизгаат Наоколу.Вие Можете Безбедно Да Се Направи Било Претставува На Не Се Лизга Јога Мат, Без Да Се Грижиш За Повреда!.Лесен За Чистење : На Tpe Површината Се Заклучува Од Прашина И Влага.Лесен За Чистење На Пот И Прашина Со Триење Со Влажна Крпа.Овој Водоотпорен Фитнес Мат Е Многу Лесно Да Се Чисти И Одржува.А Унисекс Фитнес Мат Изграден За Јога, Пилатес И Општи Земјата Вежба, Идеални За Почетници & Напредни Практиканти На Јога.Црна Мечка Јога Мат.Долгорочни Пракса На Јога Може да се Постигне Мир На Умот, Заборавајте Сите Непријатни Работи, Подобро Edify нечии Чувства, Направи уште Еден Сигурен, И Љубовен Живот Повеќе.Јога Го Стимулира Телото Е Само-Свеста И Лекување Преку Повикување На Дишење И Дишењето, Биланс На Движење И Статични, И Единство На Умот И Телото, И Менува Под-Здравствена Состојба На Луѓето.Има Лесен, Дебела И Удобно Јога Мат Можат Подобро Да Ви Овозможи Да Се Практикуваат Јога Во Секое Време И Секаде Без Да Се Грижиш За Повреда Или Soiling Вашата Облека.Оваа Јога Фитнес & Вежба Душеци Се Идеална Класичната Вежба Мат За Сите Видови На Јога, Пилатес И Подот Вежби.Овие Трајни, Но, Сепак, Лесен Фитнес Душеци Се Екстра-Дебели За Дополнително, Амортизирање На Вашите Зглобови Треба Време Јога Или Фитнес Рутина.Фитнес & Вежба Мат : Класичен Јога Мат Е Одлична За Сите Видови На Фитнес И Вежбање Рутини, Вклучувајќи Јога, Пилатес И Секој Кат Вежба Каде Дополнителна Перница И Поддршка Е Прифатена.Двојно-Еднострани, Текстура Гребени Помогне Во Зголемување На Влечење И Стабилност, Додека Намалување На Пропаѓање Така Ќе Може Да Се Задржи Претставува Подолго И Да Добиете Најмногу Од Вашиот Кат-Вежба.Издржлив Дизајн Е Совршен За Секојдневна Јога, Пилатес И Други Фитнес Рутина.Одржување На Вашето Здравје Е Наша Заедничка Цел И Стремеж.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне