.

.

Graco 224700 16-Галон Фас-Vac Масло Евакуација Систем

Graco 224700 16-Галон Фас-Vac Масло Евакуација Систем

DEN 474.72

Од стока
Во продавницата

Тип На Производ : Механички Компоненти.Пакет Димензии : 10.8" L X8.4" W X12.0" Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 8.5 Lbs.Фас-Vac Масло Евакуација Систем - Вклучува Пумпа, Dolly, Стапче Складирање Комплет, Евакуација Црево, и 16-Галон на Тапан.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне