.

.

КПД Морски Сува Смазка со PTFE Технологија

КПД Морски Сува Смазка со PTFE Технологија

DEN 397.44

Од стока
Во продавницата

Микро-тенок филм продира & обврзници да алуминиум, метал, дрво, гума, пластика и повеќето површини.Го намалува триењето и повлечете.Печати од влага и помага во спречување на корозија.Запалив. 12 Унца Аеросол.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне