.

.

Dura+ Машки Издржливост Гел, Неуништив Мажите Steelhard Гел, Крајната Престојуваат Моќ Природни Продолжување, Одложување Крем за да ви Помогне да Трае Подолго во Кревет з?

Dura+ Машки Издржливост Гел, Неуништив Мажите Steelhard Гел, Крајната Престојуваат Моќ Природни Продолжување,

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

????【Dura+ Машки Издржливост Гел】Нашите Dura+ Машки Издржливост Гел е специјално формулиран за да помогне да управувате со машката ејакулација успешно и целосно со подобрување на мажите виталност и контролирање на пенисот чувствителност. ????【Билни Екстракти】Клинички докажано за да се подобри големина и моќ, тоа е 100% безбедно на човечкото тело и со високо концентрирана состојки, оптимизиран формула со билни екстракти работи за подобрување на мажите изведба без никакви несакани ефекти. ????【Лесен за Употреба】Уживаат како вашата сексуална издржливост е максимизиран.Тоа дава дополнителна удобност за време на секс со одлично подмачкување и подолго уживање. ????【Се подобри Циркулацијата на Крвта】Оваа неверојатна гел, помага да се подобри циркулацијата на крвта, додека решавање flaccidness, предвремено доработка, импотенција и други поврзани дисфункционални проблеми!. ????【Посреќни и Dtronger】Искуство поздрав, посреќен и посилни живот со повеќе интимни односи!.Боја : 2 парчиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне