.

.

Мебел Нозе Кабинет Мебел Метални Нозе 50x50mm Мебел Прилагодливи Подигнување на Нозете на Креветот Троседот Worktop 4pcs,оков за Мебел

Мебел Нозе Кабинет Мебел Метални Нозе 50x50mm Мебел Прилагодливи Подигнување на Нозете на Креветот Троседот

DEN 924.00

Од стока
Во продавницата

Овој Кабинет Метални Нозе се изработени од нерѓосувачки челик материјал кој е издржлив за долгорочна употреба и може да обезбеди подолг сервисен живот и помала замена фреквенција.На Мебел Нозе има дизајн на прилагодлива висина која може да се прилагоди на висината на вашиот мебел во задоволување позиција.На Прилагодливи Кабинет Нозе ќе го направат вашиот мебел повеќе достоинствени, украсени вашиот дом повеќе убави.Овој Мебел Подигнување на Нозете може да биде широко прифатен за повеќето мебел за домаќинство, заводот.Секој со пластика-soled, сакајте нула подови.Круг нозете на нашите Мебел Нозе донесе добра стабилност, и пластични кат едрилица го штити вашиот кат од гребнатини, совршена заштита за вашиот мебел и подови.Description The круг нозете на нашите Мебел Нозе донесе добра стабилност, и пластични кат едрилица го штити вашиот кат од гребнатини, совршена заштита за вашиот мебел и подови.Овој Мебел Подигнување на Нозете може да биде широко прифатен за повеќето мебел за домаќинство, заводот.На Прилагодливи Кабинет Нозе ќе го направат вашиот мебел повеќе достоинствени, украсени вашиот дом повеќе убави.Features Furniture нозе-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.-Големина : Кол x H : 50x50 mm/1.97x1.97 инч.Црна Челик Влошки : Ширина : 60x60 mm/2.35x2.35 инчен; Висина : 50 mm/1.97 inch Weight : Прибл. 317g Note : 1. 1 инч=2.54 см/1cm≈0.393 инч.2. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не ум ова.Пакет Including4 * Мебел нозе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне