.

.

YADSHENG детска Играчка Складирање Кутија Книга и Играчки Организатор - за Организирање на Играчка Чување Бебе Играчки Детска Играчки Куче Играчки Бебе Облека Играчка

YADSHENG детска Играчка Складирање Кутија Книга и Играчки Организатор - за Организирање на Играчка Чување Бебе

DEN 10051.44

Од стока
Во продавницата

Овозможува многу опции за да им помогне го задржи вашето дете соба, училница, дневните или playroom ослободени од големо мензи!.Одлично за чување на играчки во место, како топки, играчка автомобили, градежни блокови и други.На дете на чување организатор имаат поголеми apace и им помага на децата да се развие убава навика.Играчка организатор со кантите деца чување на кутии за играчка организаторите и складирање.Шарени, отстранлив контејнери се направи изведба бриз за домови, училници, дневните центри и деца соби.Големина : 64.1 cm x 80см x 28cm,Материјал : цврсто дрво.Продавница за книги, топки, играчки, изградба на хартија, боички, одборот игри и многу повеќе!.Совршен за сите видови на играчки како legos, блокови, барби, кукли, кујна играчки, играчка автомобили, камиони, па дури и училишни материјали како боички и фломастери.Издржлив и лесен за clean Ideal за организирање на вашите деца е спалната соба, playroom, градинка, или на живеење room Save простор : за лесно складирање, Совршен за складирање решение за Играчки, Облека, Книги, Пет Играчки, Чевли, Бебе Accessories The играчка за складирање е убаво спакуван и целосно покриени со пена .Децата на чување организатор амбалажата го штити вашиот подароци во сите аспекти ,вие не се грижите за оштетување на играчка чување на организаторот.Пакет се Вклучени : 1 x детска играчка складирање кутија ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне