.

.

Лак Меморија Замена за Леново 4X70V98060 8 GB 288-Pin DDR4-2933 PC4-23400 RDIMM RAM меморија на Серверот за Леново ThinkStation P720 30BU

Лак Меморија Замена за Леново 4X70V98060 8 GB 288-Pin DDR4-2933 PC4-23400 RDIMM RAM меморија на Серверот за

DEN 1652.16

Од стока
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 8 GB 288 pin DDR4-2933 PC4-23400 ecc регистрирани 2933mhz. 1.2 volts; Еден ранг 1rx8; Cas латентност 20. Пристап до податоци побрзо со надградба на вашиот внатрешна меморија.Солиден тиер еден ic чипсети; изградена за перформанси и безбедност.Цел живот замена со гаранција.DDR4 ECR* Изработени од најквалитетни компоненти, Лак Меморија RAM меморија модулите се дизајнирани за да се зголеми продуктивноста и да им помогне на вашиот компјутер работи побрзо.Лак Меморија производи се конструирани да се исполнат индустриски стандард спецификации и ригорозно да се тестираат за да се обезбеди квалитет.Поддржани од страна на бесплатна техничка поддршка, цел живот замена гаранција и легендарниот сигурност, Лак Меморија RAM меморија е вашиот најдобар избор за надградба на вашиот компјутер на мемориската.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне