.

.

Farmhouse Placemats Сет од 6 со Burlap Табела Тркач 90 инчи за Трпезариска Маса Dahlia Гроздобер Морнарица Сина, Сива Цвеќиња Отпорни на Топлина Маса Душеци за Кујна Свадба Партија ?

Farmhouse Placemats Сет од 6 со Burlap Табела Тркач 90 инчи за Трпезариска Маса Dahlia Гроздобер Морнарица Сина,

DEN 1036.80

Од стока
Во продавницата

Packege Вклучуваат : 1 buc табела тркач(13x90in)+6 компјутери placemats(13x19in).ИЗДРЖЛИВИ И ДОЛГОТРАЈНИ : ИЗДРЖЛИВИ И ДОЛГОТРАЈНИ Табела Мат Сет : Памук, лен материјал, издржлив, топлинско-изолациски, дамка-отпорни, навремено отпорни, бледнеат - отпорни, за долготрајна употреба.РАЗНОВРСНА ТАБЕЛА ги ОПФАЌА : Заштита на вашата маса од гребнатини и дамки, идеален за Божиќ, денот на Благодарноста одмор кујна трпезарија, конзола, ТВ стојат, dressers, кафе на маса оркестарот или партија, банкет, свадба оркестарот.СТИЛСКИ ТАБЕЛА ДЕКОРАЦИЈА : Исклучителен дизајн и многу елегантен изглед, добар натпревар со темно дрво маса, стаклена маса, бела трпезариска маса, дрвени farmhouse маса, јадење маси, складирање маси или тераси.ЛЕСНО се ГРИЖИ ДОЛГО-ТРАЕН МАТЕРИЈАЛ : Рака измијте се препорачува.машина за миење со ладна вода, на нежен циклус & собори сува ниска.Не кајгана нив или да ги извршувате преку жешка фен.Placemats со Памук Линија Табела Тркач Packege Вклучуваат : 1 buc табела тркач(13x90in)+6 компјутери placemats(13x19in) Dahlia Гроздобер Морнарица Сина, Сива Цвеќиња Farmhouse Placemats Сет од 6 за Кујна, Трпезариска Маса Свадба Партија Празник Вечера Убава стилски placemats и приказна тркач ќе додадете повеќе забава за вашата кујна, dinnig/кафе времето, тоа е добар избор за да им даде на вашиот dinning табела нов изглед, освежете расположение кога ќе се dinnier со famlily и freinds Материјал : Памук Линија Burlap, Отпорни на топлина и трајни, добро заштитете го вашиот вечера табела.Чистење и Нега : Рака измијте се препорачува.машина за миење со ладна вода, на нежен циклус & собори сува ниска.Тоа може да се чистат со мека четка.ШИРОКО се КОРИСТИ : Тоа може да се користи за ресторани,кафулиња,бироа,дневни соби,кафе маси, внатрешна или надворешна, BBQ, банкет, свадба, parrty decorration Подароци : Одличен подарок идеја за сите прилики,Божиќ,Свадба,Татковци Ден, Мајки Ден,Валентин,денот на Благодарноста, birthday (Роденден).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне