.

.

1 buc Миленичиња Куче Устата Прилагодливи Залак Нето Устата Чешлање Стоп за Џвакање --- Боја : Виолетова

1 buc Миленичиња Куче Устата Прилагодливи Залак Нето Устата Чешлање Стоп за Џвакање --- Боја : Виолетова

DEN 1096.80

Од стока
Во продавницата

Бојата на овој производ : Виолетова Модел или големина на овој производ : Л. Оваа мека муцката е направен од мрежа најлон материјал и уште дише.Тоа е прилагодлив во snout со лепенка и на рака со тока. 5 Големини : S,M,L,XL,XXL.Бојата на овој производ : Виолетова Модел или големина на овој производ : LThis производ е нешто посебно, и многу луѓе се допаѓа тоа.Оваа мека муцката е направен од мрежа најлон материјал и уште дише.Тоа е прилагодлив во snout со лепенка и на рака со тока. 5 Големини : S,M,L,XL,XXL.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне